گشایش نخستین سایت پرواز البرز در کردان

سایت پروازی کردان – کرج 16 آبان 96 راه اندازی شد .

رئیس اداره ورزش وجوانان استان البرز در این مراسم با تاکید بر اهمیت توسعه زیرساخت های ورزشی و تفریحی عنوان کرد: راه اندازی سایت پروازی مستلزم فضایی مناسب در ایمنی و اخذ مجوزهای لازم برای پرواز است که خوشبختانه با تلاش بی وقفه وهمت وتلاش انجمن هوایی استان این مولفه ها در راه اندازی این سایت ایجاد شد.
امیر غفرانی با اشاره به اینکه استان البرز از نظر زیرساخت ورزشی استان سی ام است گفت : باید تلاش کرد زیرساختهای لازم را فراهم کرد و ورزش استان را توسعه بخشید.
وی بیان کرد:جوانان در رشته های ورزشی به این رشته شاد و مفرح نیز توجه داشته باشند تا بتوانیم تیم های خوبی را برای کشور داشته باشیم.
غفرانی افزود: این سایت از امروز آغاز به کار کرده و علاقمندان میتوانند با هماهنگی انجمن هوایی استان علاوه برآموزش از این سایت برای پرواز استفاده نمایند.
فرماندارساوجبلاغ نیز گفت : افتتاح این سایت در شهرکوهسار شهرستان ساوجبلاغ که یکی از شهرهای گردشگری کشور است مایه خرسندی است که برای نخستین بار در استان عملیاتی شده است.
ابوالقاسم پالیزگیر با بیان اینکه سرانه ورزش ساوجبلاغ 85 سانتی مترمربع است افزود: دولت باوجود اینکه تلاش های زیادی برای توسعه ورزش انجام داده اما به تنهایی از عهده این مهم بر نمی آید و بخش خصوصی می تواند در این زمینه یاور دولت باشد تا این سرانه افزایش یابد.
وی بابیان اینکه به زودی از سوی یکی از بخشهای خصوصی بزرگ کشور اولین مجموعه کورس سوارکاری ، تیراندازی باکمان و مجموعه هتل در ساوجبلاغ راه اندازی خواهد شد گفت :با این سرمایه گذاری شاهد تحول عظیمی در ورزش و گردشگری شهرستان خواهیم بود.
پالیزگیر گفت : سرمایه گذاری در بخش ورزش اقدامی ارزشمند است و در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی نقش بسزایی دارد.

ashkan

عاشق پرواز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *